Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінкам в Ірані дозволять відвідувати деякі спортивні матчі

Іранська влада заявляє, що частково зніме заборону жінкам відвідувати спортивні змагання, в яких беруть участь чоловіки.

Заступник міністра спорту Абдольхамід Ахмаді заявив, що Рада державної безпеки Ірану схвалила план, який передбачає правила доступу жінкам і їхнім родинам на відвідини деяких спортивних поєдинків, "Радіо Свобода".

"Ахмаді заявив, що обмеження все-таки будуть, але заборону на які саме види спорту скасують, не уточнив. Нові правила доступу жінок на спортивні змагання наберуть чинності до березня 2016 року", -зазначаэ видання.

Нещодавно президент ФІФА Зепп Блаттер закликав Іран скасувати заборону жінкам дивитися футбол на стадіонах.

Нагадаємо: жінки в Ірані не можуть відвідувати більшість спортивних події після ісламської революції 1979 року.


Джерело: УКРІНФОРМ 06 квiтня 2015


Тегиправа жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок