Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В рамках проекту Shakhtar Social вперше буде сформована команда дівчат

"Шахтар" продовжує розвивати клуб, проводячи, серед іншого, роботу і з дітьми. Вже повноцінно функціонує Shakhtar Social – проект, створений з метою реалізації корпоративної соціальної політики клубу. Основні напрямки діяльності фонду: здоров'я, освіту, гендерна рівність, соціальне залучення, благодійність.

Офіційний сайт "Шахтаря" повідомляє, що в рамках діяльності проекту провела перше тренування команда дівчат. Вік футболісток – 6-7 років.

"Дві групи займалися протягом години: діти виконували вправи на спритність, координацію і дриблінг, а також відпрацьовували різні ігрові елементи.

За підсумками перегляду буде сформована перша футбольна команда дівчат. Відбір триває. Запрошуємо дівчат 2011 і 2012 року народження в харківський спортивний комплекс «Хвиля» (вул. Астрономічна, 7а) в понеділок, середу і п'ятницю. Тренування стартують вже 10 грудня" – йдеться в повідомленні.

 


Джерело: ua-football.com 11 грудня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жіночий футбол,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.