Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні відкриється центр підприємництва StartUp Women

Найближчим часом в Україні відбудеться запуск російського проекту StartUp Women , в рамках якого проводитимуться освітні програми, зустрічі та форуми для підприємниць.

За словами співзасновниці StartUp Women в Росії Марії Косенкової, український онлайн-ринок «yе перенасичений ні в одному сегменті, в той час як у США будь-який проект має безліч конкурентів. Це дає можливості для компаній України зайняти вільні ніші і почати успішно розвиватися. В Україні поки не так активно розвинена підприємницька культура».

«Я вирішила розвивати не жіночий напрямок у бізнесі, а Жінку в бізнесі, - каже керівниця StartUp Women, співзасновниця Центру підприємництва StartUp Ukraine Ганна Петрова. - Немає різниці між жіночим і чоловічим бізнесом. Важливо показати жінкам, що завдяки бізнесу ти можеш і мрії реалізувати, і дитину ростити, і за чоловіком доглядати. У нас дуже мало Жінок у бізнесі , ось чому прийшов час почати про це говорити !».

За словами Петрової, StartUp Women проводитиме зустрічі з успішними бізнес-леді , а навесні відбудеться великий форум, присвяченій темі жінки в бізнесі.
 


Джерело: Велика ідея 29 жовтня 2013


Тегиправа жінок,   жінки-підприємці,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок