Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї опублікована Біла книга "Гендерна рівність і розвиток жінок в Китаї"

Прес-Канцелярія Держради КНР 22 вересня опублікувала Білу книгу "Гендерна рівність і розвиток жінок в Китаї", в якій надається всеосяжний огляд політики щодо жінок, що проводиться в країні, а також досягнутих у цій галузі результатів.

Виступаючи на прес-конференції, офіційний представник прес-канцелярії Держради КНР Ху Кайхун зазначив, що Біла книга обсягом в 11 тис. ієрогліфів складається з трьох частин - передмови, основного тексту і висновку. У ній розглянуті такі теми, як системні гарантії гендерної рівності та розвитку жінок, жінки і економіка, жінки і освіта, жінки і охорона здоров'я, жінки і прийняття рішень, жінки та навколишнє середовище, законодавчий захист гендерної рівності та розвитку жінок, міжнародні обміни та співробітництво з гендерної рівності та розвитку жінок.

Цього року виповнюється 20 років з дня проведеної під егідою ООН четвертої Всесвітньої конференції зі становища жінок у Пекіні. Незабаром китайський уряд і "ООН - Жінки" спільно проведуть Глобальний саміт з питань жінок, на якому головуватиме голова КНР Сі Цзіньпін.

"Публікація китайським урядом в цей найважливіший момент Білої книги "Гендерна рівність і розвиток жінок в Китаї" має важливе значення для розуміння міжнародним співтовариством Китаю, сприяння гендерній рівності і розвитку жінок в Китаї, посилення діалогу, обмінів і співробітництва між Китаєм і рештою світу", - сказав Ху Кайхун.


Джерело: cri.cn 23 вересня 2015


Тегигендерна рівність,   Китай,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.