Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї на сім років засуджено 71-річну журналістку

Суд Пекіна засудив до семи років тюремного ув'язнення 71-річну співробітницю ЗМІ Гао Ю.

Її звинуватили в розголошенні державної таємниці: мова йде про публікації Гао Ю документів про правління президента Китаю Сі Цзіньпіня. Дані документи ніколи раніше не фігурували на офіційному рівні, пише Associated Press.

У цих документах йдеться про недовіру лідера КНР до будь-яких, організацій, які знаходяться поза контролем КПК, а також про арешт активістів із захисту прав жінок після того, як вони оголосили намір почати публічну інформаційну кампанію про сексуальні домагання.

Крім цього, в документах йдеться про те, що КПК бачить загрозу своїй владі у свободі преси, поширення ліберальних цінностей та розвитку громадянського суспільства.

Гао Ю не визнає себе винним і заперечує всі звинувачення на свою адресу.


Джерело: Дзеркало тижня 17 квiтня 2015


ТегиКитай,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок