Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Камбоджі масовий протест швачок – вимагають підвищення платні

Понад дві тисячі працівниць-швачок вийшли на акцію протесту в Камбоджі. Вони вимагають підвищити їм мінімальну платню.

Працівниці фабрик, вдягнені в рожеві футболки, пройшли маршем до посольства США, офісу Євросоюзу та Національної Асамблеї. Вони передали керівництву країни петицію, в якій доводять - мінімальну платню потрібно негайно підняти. Торік після тривалих протестів і страйків профспілка домоглася домовленості про підвищення зарплати зі ста до 160 доларів на місяць до 2018 року.

Утім, після виборів парламент це вже не обговорює. Тож жінки знову вийшли на вулиці вимагати свого. Швацькі фабрики є дуже важливим сегментом економіки Камбоджі. На них працюють півмільйона людей, і приносять країні прибуток у 5 мільярдів доларів на рік.


Джерело: 5 канал 13 жовтня 2014


Тегиправа жінок,   оплата праці,   Камбоджа

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.