Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Результати опитування: Жінкам в Україні складно пробитися в топ-менеджери

Проведене порталом rabota.ua опитування підтвердило укорінений стереотип про те, що представницям прекрасної статі складніше пробитися в ряди керівників українських компаній. Про це "Мінфіну" розповіли в порталі rabota.ua.

Так, переважна кількість українців (81%) відзначили, що компанію, в якій вони працюють, очолює чоловік. Близько половини менеджерів середньої ланки (48%) також є представниками сильної статі, а трохи більше третини (35%) - представницями прекрасної.

Більшість українців (53%) вважають, що рівень доходу керівників українських компаній не залежить від гендерної приналежності. Ще третина респондентів згодні з тим, що заробіток керівника як чоловічої, так і жіночої статі не повинен відрізнятися, а дискримінація за ознакою статі швидше виявляється в тому, що жінкам складніше досягти керівної посади. Цікаво відзначити, що особистий досвід 14% респондентів дає їм підстави стверджувати, що, займаючи аналогічні посади, жінки заробляють менше чоловіків.

Відповіді топ-менеджерів на питання про їх доході демонструють нерівність у доходах жінок і чоловіків. Так, більшість жінок-керівників (35%) заробляють 8-12 тис грн., А дохід більшості чоловіків-керівників (27%) перевищує 25 тис грн. Настільки разюча різниця скоріше підтверджує гіпотезу про те, що жінці складніше очолити велику компанію, керівна посада в якій приносила б такий великий дохід.

Відповіді керівників середньої ланки, які взяли участь в опитуванні, розподілені більш рівномірно. Тут дохід більшості як чоловіків (46%), так і жінок (29%) складає близько 6 тис грн. Цікаво відзначити, що саме 14% чоловіків, будучи керівниками середньої ланки, заробляють більше 20 тис грн. на місяць, у той час як серед жінок таких лише 5%.
 


Джерело: Минфин 29 листопада 2012


Тегигендерна нерівність,   кар'єра жінки,   оплата праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.