Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» почав зйомки мотиваційних відеороликів

В рамках проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» розпочались зйомки  відеороликів, які повинні мотивувати активісток та депутаток різних рівнів об`єднуватись, щоби посилити свій вплив на прийняття рішень усіх рівнів влади.

Наразі триває робота над двома епізодами – мотиваційним, який закликає молодих дівчат іти в політику та об`єднав чим. Їхній прем`єрний показ відбудеться під час  Першого всеукраїнського Форуму Політичного українського лобі («ПУЛ жінок»), що відбудеться на початку липня. Пізніше відеоролики будуть розміщені на сайті «Жінки в політиці», в соцмережах та в ефірах регіональних телерадіокомпаній 

Загалом заплановано створення шести епізодів, однак вже зараз зрозуміло, що їх буде більше.  Крім агітаційних матеріалів заплановано створення коротких розповідей про успішних депутаток з різних регіонів країни.

ДОВІДКА
Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» впроваджується Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Демократичного Фонду ООН - The United Nations Democracy Fund. Завдання - створити громадянську платформу, яка допоможе збільшити представництво жінок на всіх рівнях прийняття рішень.

Робота проводитися в трьох основних напрямках: налагодження діалогу із політичними партіями стосовно їх підтримки жінок-кандидаток; посилення спроможності жінок брати участь у виборчих процесах; формування розуміння в громадах важливості розширеної участі жінок в політиці.

Проект впроваджується у 12 областях України та охоплює усі регіони. Він консолідуватиме зусилля громадського сектору, політичних партій та владних інституцій на збільшення кількості жінок-депутаток на місцевому та національному рівнях. Базою лобістської платформи стануть організації Національної Мережі «Жіночий консорціум України», які просувають ідеї рівних прав та можливостей чоловіків та жінок в Україні.

Лобізм (англ. lobby- кулуари) — скоординована практика обстоювання інтересів або чинення тиску на владу неурядовими організаціями або ініціативними групами. Представників груп інтересів для організованого впливу на владу називають лобістами, а їх групи - лобі.

Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» передбачає створення лобі не для захисту інтересів якоїсь окремої партії чи окремої кандидатки, а для захисту інтересів жінок загалом.

На фото - кадри з майбутнього ролика.


Джерело: Жінки у політиці 08 червня 2016


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки в політиці,   жіноче політичне лобі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.