Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Папа Римський дозволив пробачати жінкам гріх аборту

Папа Римський Франциск дозволив священикам пробачати жінок, які зробили аборт, та лікарів, що сприяли їм у цьому.

Про це повідомляє The Guardian.

"Я вирішив не зважаючи ні на що дозволити священникам у Ювілейному році звільняти на свій розсуд від гріха аборту жінок, які від чистого серця попросять за нього вибачення", - заявив у вівторок Франциск.

Він додав, що зустрічав багатьох жінок, які несуть у своєму серці тягар від рішення зробити аборт, і добре обізнаний, з яким тиском деяким із цих жінок доводиться стикатись.

Кілька років тому Папа Римський Франциск заявляв, що католицька церква мусить знайти новий баланс у своєму підході до питань абортів, гомосексуальності й контрацепції і що католицькі священики не повинні бути "холодними, догматичними бюрократами" у цих питаннях.

Нагадаємо: Ювілейний рік - традиційний час для прощення, протягом якого допускається можливість особливого відпущення гріхів. Цього року Ювілейний рік триватиме з 8 грудня 2015 року до 20 листопада 2016 року.


Джерело: УКРІНФОРМ 02 вересня 2015


Тегиаборт,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок