Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Обама підписав укази про рівну оплату праці для чоловіків і жінок

Президент США Барак Обама підписав два документа, покликаних вирішити проблему нерівності в оплаті праці між чоловіками і жінками.

За даними Бюро перепису населення США, за одну і ту ж роботу жінка і чоловік, зайняті повний робочий день, отримують відповідно 77 центів і $ 1. Укази президента зобов'язують підрядників, які співпрацюють з державними відомствами, надавати дані про оплату праці в розбивці по расовій та гендерній приналежності, і забороняють їм вживати якісь заходи проти працівників, які піднімають питання про оплату праці.

Обама і Демократична партія загострили увагу на проблемі гендерної нерівності, зробивши її однією з головних тем передвиборчої кампанії. Проте очікується, що республіканці в Конгресі, яких підтримують ділові кола, спробують на цьому тижні заблокувати голосування, передає " Голос Америки".
 


Джерело: РОСБАЛТ 10 квiтня 2014


Тегигендерна рівність,   США,   оплата праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.