Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ООН закликає владу Молдови викоренити дискримінаційне ставлення до жінок на ринку праці

Робоча група Організації Об'єднаних Націй провела у Молдові десятиденний моніторинг (з 20 по 30 травня) ситуації з дотриманням принципів рівноправності між чоловіками і жінками.

Керівники групи Камала Чандракірана і Елеонора Зелінська на основі проведеного аналізу закликали владу Молдови створити механізми для вирішення всіх питань, пов'язаних з дискримінаційним ставленням до жінок на ринку праці Молдови, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу в РМ.

"У світлі економічної ситуації, що склалася в Молдові, засмучує той факт, що дискримінаційні практики продовжують зберігатися, що перешкоджає повній та рівній участі жінок на ринку праці", - зазначили автори звіту.

Елеонора Зелінська, зокрема, звернула особливу увагу уряду Молдови на необхідність "проведення періодичних моніторингів і аналізів становища молдавських жінок як всередині країни, так і за її межами".

Робоча група візначила також перевагу, яку роботодавці надають при наймі на роботу незаміжнім жінкам віком до 45 років, існуючу різницю в оплаті праці чоловіків і жінок, а також практику залучення до роботи жінок у менш оплачуваних секторах економіки.
 


Джерело: УКРІНФОРМ 04 червня 2012


Тегигендерна рівність,   гендерна нерівність,   Молдова,   права жінок,   ринок праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок