Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Найбільш чоловічі і жіночі професії України: фахівці склали список

На порталі rabota.ua провели аналіз резюме кандидатів з метою з'ясувати, які професії в Україні користуються більшою популярністю у жінок, а які у чоловіків.

За словами фахівців кар'єрного порталу rabota.ua якщо оцінити всю базу резюме, то чоловічих і жіночих резюме в ній майже порівну. Однак за сферами діяльності вони розкидані не настільки рівномірно. Щоб зрозуміти, чи існує поділ на чоловічі і жіночі професії, на сайті пошуку роботи вирішили проаналізувати резюме шукачів.

В базі кар'єрного порталу 49% жіночих резюме і 51% чоловічих. Як з'ясувалося, найбільш популярними професіями серед чоловіків, з цілком зрозумілих причин, є охорона, автобізнес/автосервіс і будівництво-архітектура.

Жінок і чоловіків практично порівну в нерухомості та страхуванні. А ось бухгалтерія і наука віддані на відкуп жінкам.

Підсумовуючи отриману інформацію, виходить, що у сфері надання послуг воліють працювати дами. І, незважаючи на те, що слова "лікар"та "педагог" чоловічого роду, у сфері медицини чоловіків всього 30%. Вчителів-чоловіків і того менше - у освітянській сфері працює всього 16% представників сильної половини людства.

Тим не менш, головною вимогою при розгляді роботодавцем кандидатів є все ж не стать, а професіоналізм здобувача.

 

 


Джерело: Gazeta.ua 21 березня 2014


Тегигендерна рівність,   ринок праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.