Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Минулого року понад 22 тис. людей скаржились на домашнє насильство

За минулий рік на гарячу лінію громадської організації "Ла Страда-Україна" надійшло 22 542 дзвінки, майже всі вони стосуються попередження домашнього насильства. Про це йдеться в статистиці наданій журналісту УНН у прес-центрі "Ла Стради".

Впродовж січня-грудня 2018 року громадської організації "Ла Страда" прийняла 22 542 дзвінки зі скаргами від громадян про домашнє насильство, торгівлю людьми та гендерну нерівність.

Статистика по місяцях:
Січень – 2345, лютий – 1818, березень – 1889, квітень – 2055, травень – 1685, червень – 1607, липень – 1701, серпень – 1830, вересень – 1619, жовтень – 1586, листопад – 1624, грудень 2782.

З усіх дзвінків - 97% стосувались попередження домашнього насильства, 0,8% - попередження торгівлі людьми, 0,6% - попередження гендерної нерівності, 0,5% - запити від внутрішньо переміщених осіб(ВПО), 0,4% - запити від демобілізованих військових та членів їх сімей, 0,3% - дзвінки з окупованої території.

Щодо гендерного розподілу цих дзвінків, то 82% з них надходило від жінок і 18% дзвінків від чоловіків.

Серед консультацій, які надавались громадянам, найбільше було інформаційно-просвітницьких – 68,2%, психологічних – 20,9% та правових – всього 10,9%.

Серед видів насильства, стосовно яких консультувались громадяни телефонуючи до "Ла Стради" найбільший відсоток, 48,9% - психологічне насильство, 35% - фізичне насильство, 13,9% економічне насильство та 1,3 – сексуальне насильство.

Найбільше дзвінків надходило з Києва, Дніпра, Харкова, Донецька, Одеси, Львова, Житомира, Полтави та Кропивницького.

Раніше УНН повідомляв, "Ла Страда": 12% дзвінків на дитячу гарячу лінію стосуються насильства.

 


Джерело: УНН 14 лютого 2019


Тегинасильство щодо жінок,   насильство у сім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.