Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китайські правозахисники заявляють про утримання під вартою п’ятьох феміністок

Група захисників прав китайських жінок заявляє про утримання під вартою активісток феміністичного руху, що були затримані в країні напередодні Міжнародного жіночого дня.

За даними правозахисників, адвокати не можуть зустрітися із затриманими ще із 6 березня. Повідомляється, що серед затриманих є Ву Жунжун, засновник і виконавчий директор правозахисної групи в Ханчжоу.

Влада раніше повідомляла про щонайменше вісьмох затриманих.

За попередніми даними, поліція затримала жінок через намір поширити у Міжнародний жіночий день листівки з інформацією про сексуальні домагання в Пекіні, Ханчжоу і Гуанчжоу.

Поліція в Пекіні і Гуанчжоу інформацію не коментує.


Джерело: Радіо Свобода 10 березня 2015


ТегиКитай,   феміністки,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.