Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китай заявив протест США через заклики звільнити активісток

Китай направив офіційну скаргу Вашингтону через заклики віце-президента США Джо Байдена та держсекретаря Джона Керрі звільнити п'ятьох активісток, які виступають за права жінок.

У Пекіні речник міністерства закордонних справ заявив, що США не повинні втручатися у внутрішні справи Китаю.

Китайських активісток затримали у березні - напередодні Міжнародного жіночого дня. Це викликало засудження світової спільноти.

Активістки планували вийти на вуличні протести, аби привернути увагу до проблеми сексуальних домагань в громадському транспорті.
 


Джерело: BBC Україна 14 квiтня 2015


ТегиКитай,   феміністки,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок