Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Американські футболістки проти нерівності: вимагають підняти призові, судяться з власною федерацією футболу

Незадовго до старту жіночого ЧС з футболу американські футболістки організували лінію одягу, щоб привернути увагу до гендерної нерівності. Це актуальна тема для футболу в США, де жіноча збірна виграла всіе а чоловічу навіть не відібрали на останній ЧС - але заробля.ть чоловіки більше.

Футболістки збірної США Меган Рапіно, Тобін Хіт і Крістен Прес, а також колишній гравець американської команди Меган Клінгенберг (всі вони - чемпіонки світу 2015 року) запустили компанію з виробництва одягу Re-Inc. Економічна мета - створити велику фірму, що займається не тільки випуском одягу, а й технологіями, б'юті-індустрією і здоров'ям. Глобальна - звернути увагу на нерівність і дискримінацію жінок в спорті та бізнесі.

«Наша мета - не просто заробити. Ми хочемо змінити систему», - розповідає Прес.

Перша футболка від Re-Inc надійшла в продаж 5 червня - за тиждень до старту США на чемпіонаті світу. На футболці - принт зі зміненим гаслом Французької революції: «Liberté, égalité, defendez» («Свобода, рівність, захист»). Останнє слово в оригінальному девізу «fraternité» («братерство») замінено на «захист» не просто так: по-перше, це пов'язано із захистом титулу ЧС, а головне - це нагадування федерації футболу, що спортсменки ущемлені в своєму праві заробляти нарівні з чоловіками.

«Може, нам вдасться заснувати компанію і керувати нею абсолютно по-новому? Що, якщо ми надихнемо іншу компанію на дії? Або вже існуючі фірми змінять свій підхід до ведення справ? І суспільство почне боротися з тим, з чим ми самі мали справу?»- запитує Рапіно.


Джерело: sports.ru 10 червня 2019


Тегигендерна нерівність,   США,   спорт

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.