Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Американки будуть заробляти нарівні з чоловіками в 2058

Мешканки Сполучених Штатів зможуть заробляти стільки ж, скільки і чоловіки країни тільки до 2058. Про це повідомляють американські ЗМІ.

Рівність у заробітних платах буде досягнута тільки за умови, якщо не зміниться тенденція в рівні оплати праці представникам різних статей, яка  почалась у 60-х роках минулого століття.

Згідно з дослідженням Інституту жіночої політики, навіть найрозвиненіші держави не змогли усунути нерівність між заробітками чоловіків і жінок.

Найпрогресивнішим в США штатом у цьому питанні є Флорида - розрив у заробітках уже дуже незначний, однак і там дисбаланс буде подоланий тільки до 2038.

А звання самого відсталого регіону присуджено штату Вайомінг, де різниця між зарплатами чоловіків і жінок зрівняється вже в наступному столітті - в 2159.

Раніше Бюро статистики праці Сполучених Штатів повідомляло, що третина населення США старше 16 років не працює і не намагається працевлаштуватися.

Фахівці розповіли, що причиною є старіння покоління бейбі-буму 1946-1964 років. Саме ці люди складали основну частину трудового населення країни в 2000 році, коли їм було до 54 років.
 


Джерело: Экономика сегодня 17 березня 2015


Тегигендерна нерівність,   США,   права жінок,   ринок праці,   оплата праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.