Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Американки будуть заробляти нарівні з чоловіками в 2058

Мешканки Сполучених Штатів зможуть заробляти стільки ж, скільки і чоловіки країни тільки до 2058. Про це повідомляють американські ЗМІ.

Рівність у заробітних платах буде досягнута тільки за умови, якщо не зміниться тенденція в рівні оплати праці представникам різних статей, яка  почалась у 60-х роках минулого століття.

Згідно з дослідженням Інституту жіночої політики, навіть найрозвиненіші держави не змогли усунути нерівність між заробітками чоловіків і жінок.

Найпрогресивнішим в США штатом у цьому питанні є Флорида - розрив у заробітках уже дуже незначний, однак і там дисбаланс буде подоланий тільки до 2038.

А звання самого відсталого регіону присуджено штату Вайомінг, де різниця між зарплатами чоловіків і жінок зрівняється вже в наступному столітті - в 2159.

Раніше Бюро статистики праці Сполучених Штатів повідомляло, що третина населення США старше 16 років не працює і не намагається працевлаштуватися.

Фахівці розповіли, що причиною є старіння покоління бейбі-буму 1946-1964 років. Саме ці люди складали основну частину трудового населення країни в 2000 році, коли їм було до 54 років.
 


Джерело: Экономика сегодня 17 березня 2015


Тегигендерна нерівність,   США,   права жінок,   ринок праці,   оплата праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок