Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Адміністрація Трампа заборонила американським посольствам вивішувати прапори ЛГБТ на флагштоках

Адміністрація президента США Дональда Трампа відмовляє забороною у відповідь на прохання вивісити прапори ЛГБТ на флагштоках посольств Сполучених Штатів у зв'язку з нагоди святкування місяця гордості ЛГБТ. Про це повідомляє NBC News, яке приводить коментарі 3 дипломатів США.

З таким проханням до Державного департаменту звернулись декілька американських посольств - Німеччини, Ізраїлю, Бразилії та Латвії.

Зазначається, що посольствам все ж таки дозволили розміщувати прапори в інших місцях на території посольств, але не на флагштоках.

"Ця заборона на підняття прапора на офіційному флагштоку суперечить обіцянкам (президента США Дональда) Трампа бути лідером у підтримці прав ЛГБТ за кордоном. При адміністрації (екс-президента США Барака) Обами уряд надав дозвіл посольствам за кордоном піднімати прапор гордості протягом червня", - зазначає видання.

Як повідомляв УНН, у рейтингу "Райдужна Європа" щодо ситуації захисту прав ЛГБТ Україна зайняла 35 місце з 49.


Джерело: УНН 10 червня 2019


ТегиСША,   ЛГБТ

НАШІ ПРОЕКТИ

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок