Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Євродепутати пропонують оголосити 2016-й роком боротьби з насильством щодо жінок

Депутат Європарламенту Урмас Пает приєднався до звернення євродепутатів, що запропонували Єврокомісії оголосити наступний 2016 роком боротьби з насильством щодо жінок.

За словами Паета, насильство щодо жінок є як для Європи, так і всього світу серйозною проблемою, що перешкоджає досягненню рівноправності статей. Насильство щодо жінок - найбільш поширений вид порушення прав людини, підкреслив Пает.

«Щоб насильство щодо жінок припинилося, потрібно, щоб суспільство проявило нульову толерантність - абсолютну нетерпимість до цього явища. Хоча для багатьох це само собою зрозуміло, чимало, на жаль, і таких, чиє ставлення до проблеми потрібно змінити», - повідомив у неділю Пает в прес-релізі.

Мета оголошення тематичного року в Європі - підвищити обізнаність людей з відповідної тематики, заохочувати дискусії і змінювати ставлення до проблеми. Такі тематичні роки проводяться з 1983 року.

Нинішній рік оголошено в Європі роком розвитку.


Джерело: postimees.ee 06 квiтня 2015


Тегигендерна рівність,   насильство щодо жінок,   права жінок,   насильство у сім'ї

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.