Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Євродепутати пропонують оголосити 2016-й роком боротьби з насильством щодо жінок

Депутат Європарламенту Урмас Пает приєднався до звернення євродепутатів, що запропонували Єврокомісії оголосити наступний 2016 роком боротьби з насильством щодо жінок.

За словами Паета, насильство щодо жінок є як для Європи, так і всього світу серйозною проблемою, що перешкоджає досягненню рівноправності статей. Насильство щодо жінок - найбільш поширений вид порушення прав людини, підкреслив Пает.

«Щоб насильство щодо жінок припинилося, потрібно, щоб суспільство проявило нульову толерантність - абсолютну нетерпимість до цього явища. Хоча для багатьох це само собою зрозуміло, чимало, на жаль, і таких, чиє ставлення до проблеми потрібно змінити», - повідомив у неділю Пает в прес-релізі.

Мета оголошення тематичного року в Європі - підвищити обізнаність людей з відповідної тематики, заохочувати дискусії і змінювати ставлення до проблеми. Такі тематичні роки проводяться з 1983 року.

Нинішній рік оголошено в Європі роком розвитку.


Джерело: postimees.ee 06 квiтня 2015


Тегигендерна рівність,   насильство щодо жінок,   права жінок,   насильство у сім'ї

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.