Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жінки і політика: конкурс на виготовлення мотиваційного відео

 У межах проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» (http://www.womeninpolitics.org.ua/PUL_zhnok), що реалізується «Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду демократії ООН, оголошено конкурс на виготовлення відеоролика, який привертатиме увагу до питання участі жінок у політиці та мотивуватиме до наступних дій:
1) жінок-політикинь – балотуватися на виборах та брати активну участь у житті своїх громад;
2) виборчий округ – голосувати за жінок-кандидаток.

Технічне завдання:
1) створити відеоролик українською мовою загальною тривалістю не більше 60с.;
2) відеоролик має відображати переваги збалансованої участі чоловіків та жінок у політичному житті країни для її економічного та соціального розвитку;
3) відеоролик має відповідати вимогам, які ставляться перед матеріалами, що будуть розповсюджуватись у соціальних мережах та регіональних ЗМІ (чіткість; лаконічність; яскравість тощо);
4) креативні ідеї щодо подачі матеріалу заохочуються.

Приклади аргументації практичної доцільності збільшення кількості жінок на всіх рівнях влади:
1. Зростання професійною потужності інституцій за рахунок їх посилення кваліфікованими кадрами з числа жінок (професіоналізм статі не має);
2. Урахування досвіду всіх членів суспільства (чоловіків та жінок) однаковою мірою призведе до справедливого розподілу ресурсів;
3. Велика кількість жінок у парламенті та в місцевій владі є невід’ємною ознакою розвинутих держав з високим рівнем добробуту за рахунок посилення уваги до соціальної сфери зокрема;
4. Збільшення довіри населення до інституцій тощо.

До участі запрошуються як фізичні особи (фрілансери/-ки, відео-блогери/-ки, громадські журналісти/-ки), так і юридичні особи (представники та представниці місцевих, регіональних на національних ЗМІ, що діють як оф-лайн, так і он-лайн).

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі: 31 січня 2018 (включно)

Заявка має складатись із:
- концепції відеоролика;
- прикладу виготовлених роликів.

Виготовлення роликів: до 28 лютого 2018.

Критерії вибору переможців:
- відповідність відеоролика поставленій меті та цілям;
- зрозумілість візуальної та звукової реалізації відеоролика;
- яскравість та креативність відеоролика.

Оголошення результатів конкурсу – 5 березня 2018 р.

Винагорода:
1 місце – еквівалент 750 у.о.
2 місце – еквівалент 500 у.о.
3 місце – еквівалент 300 у.о.

Додаткову інформацію можна отримати у координаторки Проекту Віри Поровської за телефоном: +38(096)578-77-51, або надіславши листа на e-mail: porovska.v@wcu-network.org.ua.


Джерело: 19 сiчня 2018


НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми