Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

З якого віку можна вживати дітям гриби?

Ароматний грибний суп, смажені грибочки з картоплею ... уже відчуваєте аромат? Осінь - саме сезон лісових грибів, усе, що потрібно - взяти кошик і відправитися у найближчий ліс. По-перше, відмінно проведете час всією сім'єю, а по-друге, зберете корисний продукт, який можна і на зиму заморозити.

Лісові гриби корисні тим, що містять у складі залізо, вітамін D, вітаміни групи В і багато білка.

В якому віці можна давати дітям лісові гриби?

Печериці і гливи, вирощені у штучних умовах, можна давати дітям із 3 років. А ось лісові гриби містять у своєму складі хітин - стійка речовина, що не засвоюється навіть дорослим організмом, що вже говорити про дитячий. Формування ШКТ відбувається до 7 років, саме тому педіатри рекомендують починати давати дітям лісові гриби не раніше цього віку і починати з капелюшків. Починати необхідно з грибних соусів або соусу. Віддати перевагу варто білим грибам, підосичникам або підберезникам. Дитячий організм повинен звикнути до нового продукту, тому порції повинні бути маленькими.

До 10 років гриби можуть бути самостійною стравою, але важливо пам'ятати про кількість. Допускається невелика порція 1 раз у тиждень.

Також варто знати, що гриби - це завжди ризик

По-перше, необхідно розбиратися, які їстівні, а які - ні, а по-друге, потрібно збирати продукт в екологічно чистих місцях, так як гриби як губка вбирають шкідливі речовини з навколишнього середовища.

Також не рекомендується дітям давати солоні, мариновані, смажені гриби або в поєднанні з борошняним (піца, пиріжки). Такі варіанти занадто важкі для шлунково-кишкового тракту.

Лисички, сироїжки і рижики містять мінімальну кількість корисних речовин, тому їх не варто давати дітям.


Джерело: Знай 14 вересня 2017


Тегиправа дитини,   харчування дітей,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   гриби

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.