Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Вчені встановили, про що уві сні думають немовлята

Фахівці отримали гранд від фонду Марсдена на суму в 300 тис. доларів, який був витрачений на вивчення сну, що виявляє вплив на характерні для повсякденного життя емоційні переживання.

Вчені встановили, про що немовлята думають під час сну. На думку співробітників Університету Вайкато в Новій Зеландії, сплячі малюки продовжують вивчення навколишнього їх світу, аналізуючи інформацію, отриману під час неспання.

Спочатку вчені працювали з дорослими випробуваними і їх дітьми, однак потім вирішили переключити свою увагу на новонароджених. У результаті дослідники встановили, що сон має більше значення для емоційного життя немовлят, ніж вважалося раніше.

На думку вчених, під час відпочинку новонароджені не тільки бачать сни, але і продовжують думати. Фахівці стверджують, що малюки аналізують дані, отримані під час неспання, і навіть роблять примітивні міркування.
Щоб прийти до такого висновку, дослідники провели прості випробування. Їх учасниками стали батьки, у яких нещодавно з'явилися діти, і їхні малюки. В ході експерименту дітям показувались різні картинки і фото людей незадовго до сну і після нього. При цьому малюки, спали довше, після відпочинку швидше вгадували зображення і розпізнавали емоції на знімках, ніж невиспані немовлята. На підставі цього вчені вирішили, що уві сні діти пам'ятали кадри, які їм показували, і навіть думали про цих фото.

У даного експерименту є слабкі місця. Цілком можливо, що після гарного сну у дітей просто поліпшувалася кмітливість і швидкість реакції.


Джерело: ukr.media 16 березня 2017


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.