Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні за 10 років усиновили 27 тисяч дітей-сиріт

В Україні за період із 2008 по 2017 роки було усиновлено 27 035 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них у сім’ї громадян України – 18 748.

Про це йдеться у привітанні міністра соціальної політики України Андрія Реви з нагоди Дня усиновлення, – повідомляє 1NEWS.

“За період з 2008 по 2017 роки в Україні було усиновлено 27 035 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них в сім’ї громадян України – 18 748”, – зазначив Рева.

Він нагадав, що саме 10 років тому Президент України підписав Указ про відзначення 30 вересня Дня усиновлення. “Головне завдання дорослих – захистити дитину та її права, а особливо право на сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ми повинні повернути їм те, що, волею долі, у них відібрало життя, – віру в добро і справедливість, а найголовніше – батьківську любов”, – підкреслив Рева.


Джерело: 1news.com.ua 01 жовтня 2018


Тегидіти-сироти,   усиновлення,   права дитини,   захист прав дитини,   сімейні форми виховання,

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.