Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мобільні додатки батьківського контролю не захищають підлітків від кіберзагроз

Бажання батьків повністю огородити своїх дітей від онлайн-ризиків є невдалим рішенням. Дослідники з’ясували, що такий підхід заважає підліткам сформувати власні навички для боротьби з кіберзагрозами. Мобільні додатки батьківського контролю, які мають допомогти захистити дітей від кіберхижаків, навпаки, знижують спроможність молодого покоління відповідати на таку небезпеку.

Дослідження Університету Центральної Флориди показує, що використання утиліт батьківського контролю піддає дітей більшому ризику. Підлітки частіше стикаються з небажаним контентом, знущаннями та домаганнями. Причиною є підхід, який використовують подібні програми.

«Батьківський контроль та нагляд асоціюються зі зменшенням проблем та меншим ризиком для підлітків стати жертвою в онлайні, – говорить один із авторів дослідження Аруп Кумар Гош. – Але жоден із цих факторів не корелює з використанням додатків батьківського контролю. Результати показують, що більшість таких програм контролюють роботу в мережі, але мало що роблять для забезпечення безпеки дітей в онлайні».

Висновки науковців підтверджуються іншим дослідженням, в якому проаналізували 736 публічно доступних відгуків підлітків на програми батьківського контролю в Google Play Store. Майже 79% дітей ставили таким утилітам дві або менше зірки з максимальних п’яти. Експерти пояснюють це тим, що такі додатки занадто обмежують свободу дітей, втручаються в їхню приватність. Подібні утиліти також підтримують «ліниве батьківство», яке не покращує комунікацію між батьками та дітьми.

 


Джерело: techtoday.in.ua 06 квiтня 2018


Тегиправа дитини,   інтернет,   Інтернет,   безпека дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.