Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Лікарі розповіли, чому діти повинні спати окремо

Дослідники розповіли про переваги і недоліки дитячого сну малюків у віці до одного року окремо від батьків.

Згідно з останніми дослідженнями, діти, які сплять в окремій кімнаті, швидше і легше засинають, передає Ukr.Media.

Більш того, їх сон міцніше і вони рідше прокидаються серед ночі для того, щоб поїсти. Дослідники також вважають, що діти, які сплять окремо, вчаться самостійно заспокоюватися.

Про це свідчать результати анкетування, проведеного серед 6236 сімей з дітьми від шести до 12 місяців з США, Австралії, Бразилії, Канади, Великобританії та Нової Зеландії.

Однак безсумнівна перевага сну в кімнаті з батьками полягає в тому, що це істотно знижує ризик смерті.

Втім, така заява суперечить основоположним рекомендаціями американської академії педіатрії, яка рекомендує спільний сон (в одній кімнаті) до досягнення дитиною віку як мінімум шести місяців. Вважається, що це зменшує ризик синдрому раптової дитячої смерті (СВДС).

Як прокоментувала результати дослідження педіатр Лорі Фельдман-Вінтер, якщо дитина минув віковий поріг для СВДС, то батьки повинні самі вирішувати, що краще для їх сім'ї - спільний або роздільний сон.

"У всякому разі, якщо сон в окремих кімнатах допоможе краще виспатися мамі з татом чи поспати на годину довше, то воно того варте", - додала педіатр.

 


Джерело: ukr.media 06 вересня 2017


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.