Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Лікарі розповіли, чому діти повинні спати окремо

Дослідники розповіли про переваги і недоліки дитячого сну малюків у віці до одного року окремо від батьків.

Згідно з останніми дослідженнями, діти, які сплять в окремій кімнаті, швидше і легше засинають, передає Ukr.Media.

Більш того, їх сон міцніше і вони рідше прокидаються серед ночі для того, щоб поїсти. Дослідники також вважають, що діти, які сплять окремо, вчаться самостійно заспокоюватися.

Про це свідчать результати анкетування, проведеного серед 6236 сімей з дітьми від шести до 12 місяців з США, Австралії, Бразилії, Канади, Великобританії та Нової Зеландії.

Однак безсумнівна перевага сну в кімнаті з батьками полягає в тому, що це істотно знижує ризик смерті.

Втім, така заява суперечить основоположним рекомендаціями американської академії педіатрії, яка рекомендує спільний сон (в одній кімнаті) до досягнення дитиною віку як мінімум шести місяців. Вважається, що це зменшує ризик синдрому раптової дитячої смерті (СВДС).

Як прокоментувала результати дослідження педіатр Лорі Фельдман-Вінтер, якщо дитина минув віковий поріг для СВДС, то батьки повинні самі вирішувати, що краще для їх сім'ї - спільний або роздільний сон.

"У всякому разі, якщо сон в окремих кімнатах допоможе краще виспатися мамі з татом чи поспати на годину довше, то воно того варте", - додала педіатр.

 


Джерело: ukr.media 06 вересня 2017


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.