Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Лікарі розповіли, чому діти повинні спати окремо

Дослідники розповіли про переваги і недоліки дитячого сну малюків у віці до одного року окремо від батьків.

Згідно з останніми дослідженнями, діти, які сплять в окремій кімнаті, швидше і легше засинають, передає Ukr.Media.

Більш того, їх сон міцніше і вони рідше прокидаються серед ночі для того, щоб поїсти. Дослідники також вважають, що діти, які сплять окремо, вчаться самостійно заспокоюватися.

Про це свідчать результати анкетування, проведеного серед 6236 сімей з дітьми від шести до 12 місяців з США, Австралії, Бразилії, Канади, Великобританії та Нової Зеландії.

Однак безсумнівна перевага сну в кімнаті з батьками полягає в тому, що це істотно знижує ризик смерті.

Втім, така заява суперечить основоположним рекомендаціями американської академії педіатрії, яка рекомендує спільний сон (в одній кімнаті) до досягнення дитиною віку як мінімум шести місяців. Вважається, що це зменшує ризик синдрому раптової дитячої смерті (СВДС).

Як прокоментувала результати дослідження педіатр Лорі Фельдман-Вінтер, якщо дитина минув віковий поріг для СВДС, то батьки повинні самі вирішувати, що краще для їх сім'ї - спільний або роздільний сон.

"У всякому разі, якщо сон в окремих кімнатах допоможе краще виспатися мамі з татом чи поспати на годину довше, то воно того варте", - додала педіатр.

 


Джерело: ukr.media 06 вересня 2017


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.