Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Лікарі розповіли, чому діти повинні спати окремо

Дослідники розповіли про переваги і недоліки дитячого сну малюків у віці до одного року окремо від батьків.

Згідно з останніми дослідженнями, діти, які сплять в окремій кімнаті, швидше і легше засинають, передає Ukr.Media.

Більш того, їх сон міцніше і вони рідше прокидаються серед ночі для того, щоб поїсти. Дослідники також вважають, що діти, які сплять окремо, вчаться самостійно заспокоюватися.

Про це свідчать результати анкетування, проведеного серед 6236 сімей з дітьми від шести до 12 місяців з США, Австралії, Бразилії, Канади, Великобританії та Нової Зеландії.

Однак безсумнівна перевага сну в кімнаті з батьками полягає в тому, що це істотно знижує ризик смерті.

Втім, така заява суперечить основоположним рекомендаціями американської академії педіатрії, яка рекомендує спільний сон (в одній кімнаті) до досягнення дитиною віку як мінімум шести місяців. Вважається, що це зменшує ризик синдрому раптової дитячої смерті (СВДС).

Як прокоментувала результати дослідження педіатр Лорі Фельдман-Вінтер, якщо дитина минув віковий поріг для СВДС, то батьки повинні самі вирішувати, що краще для їх сім'ї - спільний або роздільний сон.

"У всякому разі, якщо сон в окремих кімнатах допоможе краще виспатися мамі з татом чи поспати на годину довше, то воно того варте", - додала педіатр.

 


Джерело: ukr.media 06 вересня 2017


Тегиправа дитини,   сон,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.