Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китай заохочуватиме принцип "одна сім'я - двоє дітей"

У Китаї в неділю прийняли історичне рішення, схваливши поправки до закону, якими всім парам дозволили мати двох дітей.

Про це повідомляє Сіньхуа.

"Держава заохочує пари до народження двох дітей", - йдеться у переглянутому законі про народонаселення і планове дітонародження, схваленому на черговій сесії Постійного комітету Всекитайских зборів народних представників.

Відзначається, що новий закон почне діяти з 1 січня 2016 року.

Раніше соціологи прогнозували, що 100 млн китайських сімей скористаються правом народити другу дитину.

Політику "одна сім'я - одна дитина" запровадили в Китаї в 1979 році через економічні проблеми. Для сімей, які порушили це правило, діяли штрафи і суворі відрахування на службі.

Втім, в останні роки обмежувальні заходи поступово послаблювалися. У 2013 році влада Китаю дозволила заводити другу дитину тим сім'ям, в яких обоє батьків є єдиними в своїй родині. Пізніше право народити другу дитину отримали сім'ї, в яких в одного з батьків не було рідних братів і сестер.


Джерело: NEWSru.ua 28 грудня 2015


Тегидіти,   Китай,   демографія,   Діти

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.