Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як привчити дітей їсти корисну їжу

Всі діти різні. Якщо якийсь продукт викликає огиду, до блювоти і нервових зривів, не треба насилувати себе і дитину. Спробуйте або інший продукт з цієї групи, або почекайте рік.

Повноцінний раціон важливий, але не настільки, щоб через одного недоотриманого продукту вважати життя дитини зруйнованим і впадати в депресію, розповіла оториноларинголог Марія Євдокимова.

До дітей треба ставитися з повагою. Вислуховувати їхню точку зору. Але всі фінальні рішення приймаєте ви, і тільки ви, разом з чоловіком. Адже якщо трирічна дитина хоче вибігти на проїжджу частину без вас, ви спокійно і твердо забороните, і не будете відчувати провини з цього приводу?

Так ось і в інших питаннях, якщо ви не згодні з дитиною або справа стосується здоров'я, можна спокійно і твердо не дозволяти.

Ці поради можуть здатися вам занадто простими або, навпаки, нездійсненними, але у 95% дітей це працює, наберіться терпіння, середній термін – близько 4-5 місяців:

Ваше завдання не змусити дитину їсти певний продукт, а навчити харчуватися правильно. Процес цей не швидкий, але більш ніж реальний.
Дуже часто батьки скаржаться, що дитина їсть печиво чи шкідливу їжу замість овочів і фруктів. Достатньо не купувати додому шкідливі продукти. І пояснювати дитині, чому ви так робите – тому що це може негативно вплинути на здоров'я і тому що ви не хочете їсти таку їжу.
Ви не даєте дитині перекушувати між прийомами їжі. Зовсім. Єдиний допустимий варіант – овочі і фрукти, які повинні бути у вільному доступі завжди.
Ви не готуєте дитині окрему їжу. Ви готуєте для себе, смачну і корисну їжу. І даєте це ж дитині. Половину вашої тарілки займають овочі, чверть – вуглеводи (макарони, каші), чверть – білок (риба, м'ясо, бобові). Якщо дитина відмовляється їсти – ніякої проблеми в цьому немає. Ви спокійно прибираєте тарілку зі столу і не даєте ніякої їжі до наступного прийому їжі, ви виключаєте будь-яку можливість випадкових перекусів. Не треба нервувати, дитина не помре від голоду не поївши. Ви поважаєте право дитини на відмову від їжі, але і поважаєте своє право вибирати для своєї дитини правильне харчування (до речі, в дитячому садку не підлаштовуються під кожну дитину, при цьому більшість дітей їдять те, що дають.
Ви готуєте разом з дитиною хоча б раз на тиждень.
Ви хоча б раз на день їсте всією сім'єю. Красиво накриваєте на стіл. прикрашаєте тарілки. Ви розмовляєте за столом, обговорюєте, як пройшов в день, а не сидите в телефонах. Ви дотримуєтеся розкладу – сніданок, обід, полуденок і вечеря приблизно в один час.
Два рази в тиждень ви даєте рибу або морепродукти на вечерю та овочі без гарніру.
Ви ніколи не використовуєте їжу як покарання або заохочення.
Ви не купуєте солодощі з запасом, а лише для разового споживання.


Джерело: 24 канал 16 квiтня 2019


Тегиправа дитини,   харчування дітей,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.