Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Миколаєві запрацювала стабілізуюча група членів родин ветеранів

Перше заняття стабілізуючої групи членів родини ветеранів провела психологиня сервісного центру для ветеранів «Коло сильних», що працює в Миколаєві в межах проєкту «Розширення можливостей громад південних областей України через інтегровані послуги з захисту». 
 
Мета роботи такої групи – створити безпечне середовище для учасниць, де вони зможуть навчатись новим стратегіям і реакціям, зменшувати важкі почуття, обмунюватись досвідом і таким чином отримувати соціально-психологічну підтримку. 
 
 Перше заняття почалось із дихайльної вправи «Звільнення від нав’язливих думок», під час якого з допомогою затримки та контролю дихання змогли відчути себе «тут і зараз», зрозуміти і оцінити свої думки, почуття і дії. З допомогою вправи «Перевтілення горщика» спочатку сформували свій «Горщик Болю» і трансформували його у «Горщик Сили». Таким чином учасниці починають розуміти свої внутрішні ресурси та отримують мотивацію для позитивних змін у житті.
 
«Розкласти себе по поличкам» допомагає техніка саморегуляції «Метелик». Спочатку учасниці малюють метелика і пишуть на його крилах «Саморегуляція», «Корегуляція», «Екорегуляція» «Теорегуляція», а потім розбирають що включає в себе кожне крило-напрямок. Наприклад, саморегуляція – це все що стосується турботи про себе, корегуляція  - спілкування з людьми, які підтримують і т.д. 
 
Безперечно такі заняття з фахівцями і  дружнє спілкування між собою допоможуть жінкам з родин ветеранів стабілізувати власні психологічні стани і бути готовими до нових викликів сьогоднішнього життя. 
 
Нагадаємо, що проєкт  «Розширення можливостей громад південних областей України через інтегровані послуги з захисту» Жіночий консорціум України реалізує у Миколаєві та області у партнерстві та за підтримки Norwegian People`s Aid (Норвезької Народної Допомоги) за участі Центру кризових ситуацій та підтримки (CDCS) Міністерства Європи та закордонних справ Франції.
У проєкті працюють мобільний сервісний центр для роботи в громадах Миколаївської області, а також два стаціонарні сервісні центри у місті Миколаїв.
 
Центри надають юридичну, психологічну, психосоціальну підтримку тим, хто її потребує. Для чоловіків, які постраждали від травми війни, ветеранів та їхніх сімей проводяться інформаційно-просвітницькі заходи та надаються необхідні сервіси, а також надається підтримка жінкам і дівчатам з вразливих верств населення. 

Джерело: Жіночий консорціум України 03 квiтня 2025


Тегипсихологічна підтримка,   Психологічна підтримка

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.