Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Технологічне насильство: як жінки стають жертвами у віртуальному світі

Отримання небажаних або образливих повідомлень у соціальних мережах і злом жіночих облікових записів і веб-сторінок - це найпоширеніші форми насильства за допомогою технологій.  ООН Жінки свого часу провела дослідження серед країн Східної Європи, серед яких була й Україна, та Центральної Азії, і от що вони виявили. Серед опитаних одна жінка з чотирьох пережила різні форми насильства. Більша частина жінок зазнала насильства за допомогою технологій лише один раз, але кожна четверта - живе з таким насильством щодня чи щотижня.

Facebook та Instagram — це два «віртуальних місця» з найвищим рівнем поширеності насильства щодо жінок, кожна третя жінка, яка зазнала технологічного насильства, мала такий досвід саме на одній із цих двох платформ. 
 
Через Tik Tok, Skype, Snapchat, Viber і схожі канали - технологічного насильства зазнала кожна десята жінка. Більшість насильства за допомогою технологій вчиняють невідомі особи.  Однак майже третина - є продовженням офлайнового насильства, тобто його здійснюють партнери, члени родини, друзі, знайомі, колеги, начальники або однокурсники.

Джерело: Жіночий консорціум України 26 листопада 2024


Тегижінки,   насильство,   Жінки,   Насильство,   віртуальний світ

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".