Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Коли улюблена справа стає професією і бізнесом, то все виходить

 Світлана Горбачова з Чернігова – одна із слухачок бізнес-школи Sea-Wee, що працює в межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей». Головний годувальник родини, через війну вона втратила свій успішний бізнес – її майстерня з ремонту та пошиття одягу була повністю знищена.

Світлана з дитинства захоплювалася шиттям. Їй було лише чотири роки (вдумайтесь, чотири роки!!!), коли вона почала створювати одяг для ляльок. Пізніше шила для себе і навіть закінчила курси крою та шиття. Але, як це часто буває у житті, коли постало питання вибору професії, вступила у машинобудівний технікум, де здобула серйозну спеціальність «обробка металорізанням», після чого півтора року пропрацювала на заводі.

Однак, справжнє покликання не відпустило жінку і вона перейшла на роботу в ательє з пошиву одягу. Згодом, через життєві обставини, жінка працювала у фінансовій сфері - бухгалтером та кредитним інспектором. Проте любов до шиття і справжнє покликання не відпустили її! Так у 2007 році пані Світлана почала шити вдома, а згодом відкрила власний бізнес з ремонту одягу.

Справа успішно розвивалась. Поки не настав 2022 рік. Майстерня була зруйнована. А на руках у пані Світлани чоловік з інвалідністю, якому потрібно постійне лікування. Тому на сльози і горювання у жінки не було часу. Вона арендувала приміщення та обладнання, і продовжила працювати.

Дізнавшись, що навчання у бізнес-школі Sea-Wee і грантова  підтримка проєкту дозволять їй розширити можливості своєї справи, пані Світлана без вагань подала заявку. На сьогодні вона вже придбала  промислову швацьку машину з вбудованим безшумним сервомотором і позиціонером голки, універсальну промислову розпошивальну машину, інше устаткування та розхідні матеріали.

І оскільки тепер пані Світлана іде за покликанням, немає сумнівів, що вона досягне нових успіхів у своїй улюбленій справі!

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.


Джерело: Жіночий консорціум Україна 28 березня 2025


ТегиУкраїна,   україна,   улюблена справа

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.