Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Ганна Усович: Зростити мрію попри все

Шлях до власної справи для пані Ганни Усович з Чернігова не випадковий. Понад 30 років досвіду ведення присадибного господарства дали їй безцінні знання та практичні навички у вирощуванні різних культур. Цей багатий досвід, помножений на підприємницьку жилку, став фундаментом для її нового починання.

Проте, як і для багатьох мешканців Чернігова її життя стикнулося з жахливою реальністю війни. Внаслідок бойових дій її господарство було значно пошкоджено. Однак, матеріальні втрати не зламали дух жінки. Навпаки, це лише зміцнило її рішучість відновити та розвинути свій проєкт. Так Ганна Усович прийшла у бізнес-школу Sea-Wee, що діє в межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей».

Її мета — забезпечувати містян свіжими овочами, вирощеними з особливою турботою та без шкідливих домішок. Завдяки гранту від бізнес-школи тепер у пані Ганни є велика теплиця, обладнання для крапельного поливу, що дозволить ефективно та економно використовувати воду, забезпечуючи рослинам необхідну вологу і електричний тепловентилятор-обігрівач для підтримання потрібної температури. Тепер Ганна Усович може сміливо втілювати свої плани!

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.


Джерело: Жіночий консорціум України 11 липня 2025


Тегижінки в бізнесі,   бізнес-школа Sea-Wee

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".