Home Site map Contacts

Women’s Consortium of Ukraine is the union established by women’s non-governmental organizations to ensure equal rights and opportunities of women and men & well-being of children in Ukraine

Равные права и возможности Защита детей Сеть представительств
Vira Karaicheva
Media-expert
Violeta Tochilenkova
Accountant
Oksana Moskalenko
Coordinator - Children's Rights and Advocacy
Maria Alekseyenko
Chair of the Board


News Archive
Publication All Publications
  • Гендерний моніторинг місцевих виборів 2015 року. Аналітичний звіт

    Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг місцевих виборів 2015 року в Україні» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру місцевих виборів, а саме аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів на місцеві вибори і, відповідно, дотримання партіями гендерних квот; порівняльний аналіз гендерного складу партійних списків та складу рад, порівняння новообраного складу рад з попереднім; гендерний моніторинг зустрічей кандидаток/кандидатів з виборцями; фокус-групові інтерв’ю з кандидатками та новообраними депутатками. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.

  • Звіт про доступність правосуддя для дітей

    Звіт про доступність правосуддя для дітей підготовлений в навчально-просвітницьких цілях фахівцями White&Case LLP у лютому 2014 року з поправками та коментарями експертів CRIN – Міжнародної мережі з прав дитини. Представлену інформацію слід використовувати виключно у якості довідника. Переклад українською мовою зроблений Жіночим консорціумом України в рамках Програми захист прав дитини, що підтримується Save the Children International.

Women and Elections
 
All notice
Darvina 8, of. 55, Kyiv, 01004, Ukraine
+38 (044) 592 68 54
© 2009 - 2011 Жіночий консорціум України. Всi права захищенi
Яндекс.Метрика