Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Страшніше «синього кита»: названа головна причина суїцидів дітей

Тема підліткових суїцидів, на жаль, стоїть в суспільстві вже далеко не перший рік.

Однак лише зараз вчені змогли виявити прямий взаємозв'язок між думками про самогубство у дітей і безсонням, повідомляє сайт Стенфордського університету.

Фахівці зібрали 50 молодих людей, кожен з яких мав схильність до суїциду. Протягом одного тижня одній з груп всіляко заважали висипатися, а інший допомагали з міцним і здоровим сном. Виявилося, що ті, хто спав гірше, частіше замислювалися про самогубство.

Дослідники з'ясували: розлад сну призводить до думок про суїцид. Вірно і зворотне. Коли дитина замислюється про настільки страшний вчинок, у неї виникає безсоння. Це один із сигналів, про які завжди повинні пам'ятати батьки.

Все це - симптоми клінічної депресії. З нею потрібно боротися не власними силами, а за допомогою фахівця, який допоможе морально або медикаментозно.

Раніше американські сомнологи вже визначали, скільки повинні спати зовсім маленькі діти і тінейджери. На їхню думку, немовлята повинні пильнувати меншу частину свого дня і спати по 12-16 годин. Малюкам до двох років показано 11-14 годин сну, до п'яти років - 10-13 годин, ну а тінейджери не повинні проводити в обіймах Морфея менше 8-9 годин на добу. Хороший сон, вважають вчені, сприяє успіхам в навчанні і поліпшенню пам'яті.

 


Джерело: ukr.media 04 липня 2017


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми