
В умовах війни доступ до знань не повинен залежати від графіків вимкнення світла. Тому команда проєкту «Швидка допомога для українських сімей з дітьми» продовжує підтримувати освітній процес у громадах, що найбільше потребують допомоги. Зокрема, ми передаємо в навчальні заклади, дитячі будинки сімейного типу та бібліотеки багатофункціональні зарядні станції від українського виробника QUBE.
Автор: Жіночий консорціум України
Джерело: https://wcu-network.org.ua/
В умовах війни доступ до знань не повинен залежати від графіків вимкнення світла. Тому команда проєкту «Швидка допомога для українських сімей з дітьми» продовжує підтримувати освітній процес у громадах, що найбільше потребують допомоги. Зокрема, ми передаємо в навчальні заклади, дитячі будинки сімейного типу та бібліотеки багатофункціональні зарядні станції від українського виробника QUBE.
Таке обладнання вже отримали заклади освіти у Миколаївській, Сумській, Запорізькій та Київській областях. Загалом 50 станцій, по 10 на кожен хаб.
Звичайно, більшість шкіл мають генератори. Проте вони, зазвичай, підтримують критичну інфраструктуру, в тому числі і через дороговизне пального для них. В такій ситуації інтерактивне обладнання, комп'ютери та сучасні засоби навчання у класах часто залишаються без енергоживлення.
Портативні зарядні станції змінять цю ситуацію! Навчання стане безперебійним, адже вчителі зможуть використовувати інтерактивні дошки, ноутбуки та проєктори навіть під час відключень електроенергії. Крім того станції забезпечать автономне освітлення та можливість підтримувати зв’язок (заряджати телефони) у безпечних зонах, де діти проводять час під час повітряних тривог. І, звичайно, будуть мінімізовані освітні втрати, адже діти не втрачатимуть динаміку навчання, а вчителі зможуть проводити уроки повноцінно, незалежно від зовнішніх обставин.
Ця допомога викликала багато позитивних емоцій у дітей і дорослих. «Світло знань не згасити!», – написали педагоги Козаровицької гімназії у Facebook, «Ми про це довго мріяли!», – з посмішками говорили нам у Новопетрівському ліцеї. І ми розділяємо їхню радість, адже ці станції дають дітям змогу відчувати себе впевненіше, а освітньому процесу бути безперервним.
Проєкт «Швидка допомога для українських сімей з дітьми» впроваджується ГО ЖКУ у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner та RadioAid (Швеція). Проєкт став відгуком донорів на критичну ситуацію в Україні на початку 2026 року.




16 липня 2026 р.
Команда Київського хабу проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III» продовжує зустрічі батьківського клубу, створюючи безпечний простір, де жінки можуть не лише отримати нові знання, а й знайти підтримку, якої так часто бракує у щоденному житті.

15 липня 2026 р.
ГО ЖКУ продовжує серію онлайн тренінгів у межах проєкту «Допомога, відновлення, відбудова для дітей та України, про яку вони мріють. Частина III», який впроваджується у співпраці та за підтримки ЕРІКС Development Partner та RadioAid (Швеція).

2 липня 2026 р.
Літо в самому розпалі, і якщо ти шукаєш ще одну цікаву активність, яка допоможе провести час із користю та знайти нових друзів - запрошую тебе до нашого онлайн психологічного клубу для підлітків!