
Команда безпечного простору для жінок і дівчат «Коло щасливих» в Обухові, що на Київщині, продовжує розширювати можливості для своїх відвідувачок.
Автор: Жіночий консорціум України
Команда безпечного простору для жінок і дівчат «Коло щасливих» в Обухові, що на Київщині, продовжує розширювати можливості для своїх відвідувачок. Так, на початку травня у просторі запрацював курс з манікюрної майстерності.
Впродовж місяця жінки та дівчата будуть освоювати різноманітні техніки манікюру, включаючи формування нігтів, видалення кутикули, полірування та нанесення лаку. Після навчання жінки та дівчата будуть готові до практичного застосування отриманих знань та навичок в професійній діяльності або у власній практиці. А це значить, що вони вони не просто вмітимуть створювати красиві нігті, а й зможуть заробляти!
Нагадаємо, що проєкт «Коло щасливих. Простірдля жінок і дівчат» Жіночий консорціум України реалізує у співпраці та за підтримки Norwegian People’s Aid (NPA). Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створені у м.Обухів Київської області та селищі Пісочин Харківської області. Простори дають можливість відвідувати майстер-класи, тренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно проводити своє дозвілля у приємному товаристві.
Індивідуальні консультації, які жінки та дівчата отримують у психологинь та юристок, а також їхні історії залишаються конфіденційними і не висвітлюються в медійному просторі.

15 квітня 2026 р.
У чотирьох територіальних громадах Київської та Чернігівської областей триває реалізація проєкту «Підтримка участі громадськості у зміцненні безпеки та психологічного здоров'я жінок у громадах, що постраждали від війни», спрямованого на зміцнення психічного здоров’я жінок та посилення їхньої ролі у відновленні й згуртованості громад, що постраждали від війни чи гендерно зумовленого насильства.

12 квітня 2026 р.
Великдень для нас – це не лише данина традиціям, а й символ незламної віри у відродження та силу життя. Це свято нагадує нам, що після найтемнішої ночі завжди приходить світанок, а після важких випробувань перемагає світло!

26 березня 2026 р.
У громадах, де реалізується проєкт «Підтримка участі громадськості у зміцненні безпеки та психологічного здоров'я жінок у громадах, що постраждали від війни», жінки отримують можливість не лише долати наслідки травматичного досвіду війни, а й ставати ініціаторками змін. Цей проєкт реалізується ЖКУ за технічної підтримки ООН Жінки та фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).