
Хочемо запросити ваш щоб познайомитися з нашим Простором резильєнтності,але просто прийти посілкуватись, ми вважаємо замало.
Автор: Жіночий консорціум України
Привіт наші дорогі батьки та діти!
Хочемо запросити ваш щоб познайомитися з нашим Простором резильєнтності,але просто прийти посілкуватись, ми вважаємо замало.
Тому кожного разу намагаємось провести для вас та ваших дітей щось цікаве та корисне.
Попереду Великодні свята, поки ви ще не пекли паски, пропонуємо стоврити прикраси для ваших осель.
Тому чекаємо на наших майстер класах з декору пасхальних яєць в тилі декупаж,рустік,а можливо ви такі винахідливі,що стоврите свій власний стлиь.
А ще вдома не завжди вистачає сісти за одним столом та випити чаю усім разом,а в нас це традиція.
Коли?
20 квітня/27 квітня/4 тарвня 12.00-13.00.
Вік дітей 5-8 років
20 квітня/27 квітня/4 тарвня 14.00-15.00.
Вік дітей 9-11
20 квітня/27 квітня/4 тарвня 15.00-18.00.
Вік дітей 12-16
Записатися до простору можна
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScucQ0tOA5HTBUnw0OjM-Ds-jaQlI38u3QRVKsUyOa52jpu2w/viewform
Телеграм @wcu_resiliens (https://t.me/wcu_resiliens) ,
Моб. +380679190020-Простір Резильєнтності.
+380506235846-Світлана Тарабанова,координаторка Простору.
Простір резильєнтності – це безпечне місце, де діти мають можливість поділитися своїми радощами, труднощами, поспілкуватися з однолітками, отримати навички підтримувати себе, своїх друзів, шукати мотивацію жити в такі складні часи і просто пограти.
Заняття проводяться в інтерактивному форматі, міри по безпеці під час повітряних тривог також вжито, поруч є укриття, крім того діти можуть перебувати разом із батьками.
Проєкт «Синергія дитинства задля дитинства», в межах якого відкрито простір резильєнтності, Жіночий консорціум України реалізує за підтримки БІСЕ (Франція).

15 квітня 2026 р.
У чотирьох територіальних громадах Київської та Чернігівської областей триває реалізація проєкту «Підтримка участі громадськості у зміцненні безпеки та психологічного здоров'я жінок у громадах, що постраждали від війни», спрямованого на зміцнення психічного здоров’я жінок та посилення їхньої ролі у відновленні й згуртованості громад, що постраждали від війни чи гендерно зумовленого насильства.

12 квітня 2026 р.
Великдень для нас – це не лише данина традиціям, а й символ незламної віри у відродження та силу життя. Це свято нагадує нам, що після найтемнішої ночі завжди приходить світанок, а після важких випробувань перемагає світло!

26 березня 2026 р.
У громадах, де реалізується проєкт «Підтримка участі громадськості у зміцненні безпеки та психологічного здоров'я жінок у громадах, що постраждали від війни», жінки отримують можливість не лише долати наслідки травматичного досвіду війни, а й ставати ініціаторками змін. Цей проєкт реалізується ЖКУ за технічної підтримки ООН Жінки та фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).