Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

З 2014 року окупаційні сили Росії вбили на Донбасі 242 дитини, - Порошенко

"242 дитини були вбиті російськими агресорами, починаючи з 2014 року", - повідомив президент Петро Порошенко у Києві під час Всеукраїнської акції Діти єднають Україну.

Зазначимо, що дана заява була зроблена на тлі трагедії в ТЦ Зимова вишня у російському Кемерові, жертвами якої стали десятки дітей.

При цьому, згадуючи загибель російських дітей, глава держави висловив свої співчуття їх рідним і близьким.

 


Джерело: ipress.ua 28 березня 2018


Тегиправа дитини,   Донбас,   війна,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.