Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Афганістані заборонили жінкам зніматися у фільмах та серіалах, а журналісток зобовʼязали носити хіджаб

Міністерство сприяння доброчесності та запобігання пороку Афганістану, створене «Талібаном», запровадило нові заборони для жінок — афганським телеканалам заборонили показ художніх фільмів та серіалів, де грають жінки, а тележурналісток та ведучих зобовʼязали зʼявлятися на екранах лише з покритою головою.

Про це повідомляють BBC та «Радіо Свобода».

Таліби видали новий набір «релігійних принципів» із восьми пунктів, які переважно стосуються роботи телебачення.

Заборонено трансляцію фільмів, які «суперечать принципам шаріату, ісламського права та афганським цінностям», заборонено трансляцію програм зі приниженням окремих осіб «Талібану», заборонено показ на телебаченні пророка Мухаммада в будь-якій формі, а також заборонено показ чоловіків, одягнених не за стандартами талібів.

Щодо жінок, то нові правила талібів розмиті і поки що не зрозуміло, що саме потрібно носити, зʼявляючись у кадрі. Заборона стосовно актрис переважно торкнеться телеканалів, які більше не зможуть транслювати іноземні серіали.


Джерело: babel.ua 23 листопада 2021


Тегигендерна нерівність,   права жінок,   Афганістан

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми