Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Ірані жінка просидить рік у в'язниці за спробу подивитися чоловічий волейбол

25-річна британка іранського походження Гончех Гавамі засуджена до року позбавлення волі за спробу потрапити на волейбольний матч між збірними Ірану та Італії

Під час судового процесу Гавамі оголосила голодування, повідомляє Еспресо.TV з посиланням "Чемпионат".

Гончех утримується у в'язниці "Евін", яка скандально відома тим, що в ній утримують політичних ув'язнених і журналістів.

В Ірані жінкам заборонено відвідувати змагання, в яких беруть участь чоловіки.

Президент Міжнародної федерації волейболу (FIVB) Арі Граса в своїй промові на конгресі організації в Кальярі закликав владу Ірану випустити Гавамі з в'язниці.

Як уже повідомлялося, Гавамі була арештована під час спроби пройти з групою дівчат на стадіон, де грали чоловічі збірні Ірану та Італії - ще 20 червня.


Джерело: espreso.tv 04 листопада 2014


Тегиправа жінок,   Іран,   ґендерна рівність

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.