Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Українки обов’язково стануть невід’ємною частиною української армії – Ірина Суслова

Міністерство оборони має привести низку підзаконних актів у відповідність до нового закону «Про освіту». Це дозволить дівчатам навчатись у військових ліцеях, що стане першою сходинкою для подальшої успішної військової кар’єри.

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Ірина Суслова зауважила під час робочої зустрічі парламентарів з Міністром оборони Степаном Полтораком.

Також вона озвучила низку пропозицій до Міноборони для якнайшвидшого досягнення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок у Збройних силах України.

«У зв’язку із скасуванням наказу МОЗ №256 про список заборонених для жінок професій, виникла потреба скоригувати відповідну документацію Міноборони. Потребує перегляду тимчасовий перелік штатних посад рядового, сержантського і старшинського складу, на які дозволяється призначати жінок. Бажано переглянути його ще в цьому році. Раніше він вже був суттєво розширений для жінок, але сьогодні вони можуть, наприклад, працювати токарем або пожежником лише після закінчення військової служби, а не під час її проходження», – заявила Ірина Суслова.

За її словами, необхідна й підтримка Міністерства в підготовці до другого читання законопроекту 6109 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях».

«Від успішного голосування залежить, чи зникне дискримінація в армії стосовно жінок та чи будуть їх сприймати як рівних бойових товаришів по службі», – наголосила народний депутат.

“Дякую Степану Полтораку за те, що взяв усі ці питання під особистий контроль. Сподіваюсь скоро матимемо позитивний результат!….Загалом дуже позитивна традиція щомісячно народним депутатам зустрічатись з Міністром оборони та обговорювати питання, які ставлять перед нами військовослужбовці. Розраховую, що надалі теж будемо її дотримуватись”, – резюмувала Ірина Суслова.

 


Джерело: Блок Петра Порошенка 21 лютого 2018


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".