Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Українка увійшла в п'ятірку найкращих підприємниць

"Танцюю від радості та ділюся приємною новиною — ООН мене щойно внесли до топ-5 підприємниць року. Така в них є відзнака для жінок усього світу, які роблять його кращим своєю роботою. І українська дівчина в цьому рейтингу вперше", — пише киянка 33-річна Зоя ЛИТВИН у "Фейс­буку".

Стала однією з переможниць міжнародного конкурсу від ООН, у якому відзначають жінок, які втілюють у своїй роботі мету сталого розвитку.

Зоя Литвин заснувала столичну Новопечерську школу та медіа-проект "Освіторія".

"За словами організаторів, мене відзначають за досягнення таких глобальних цілей ООН: якісна освіта, запобігання соціальній нерівності та партнерство задля досягнення цих важливих цілей", — додає.

Зоя Литвин народилася в Києві. У Києво-Могилянській академії вивчала економіку й журналістику. Працювала моделлю. Одружена з бізнесменом, колишнім народним депутатом від Партії регіонів 52-річним Василем Хмельницьким. Виховують 8-річного Івана. Чоловік посідає 36-те місце в сотні найбагатших українців, за рейтингом видання "Новое время".

Після одруження Литвин працювала у відділі маркетингу будівельної компанії чоловіка. Тоді зацікавилася управлянням освітніх закладів. 2014-го з партнерами відкрила Новопечерську приватну школу. Рік навчання там коштує $8 тис. — 200 тис. грн. До неї ходять діти столичних політиків і знаменитостей. До створення навчальної програми долучали канадських педагогів. Також Зоя Литвин є куратором соціальних проектів, що допомагають дітям-сиротам з інтернатів здобувати професійно-технічну освіту.

 


Джерело: gazeta.ua 08 серпня 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки у бізнесі

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.