Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Україна долучається до святкування Міжнародного дня жіночого підприємництва

17 листопада 2017 року о 16:00, у приміщенні Верховної Ради України (3-й поверх, колонна зала), відбудуться урочисті заходи з нагоди святкування WED – Міжнародного дня жіночого підприємництва. Організатори заходу: Міжнародна амбасада жінок-підприємців України, Європейська Асамблея жінок-депутатів, Всеукраїнське об’єднання жінок-депутатів, Асоціація міст України.

Перше святкування WED відбулося 19 листопада 2014 року в офісі Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку. Сьогодні WED відзначають у 144 країнах світу. Україна долучається до міжнародного святкування. Жінки-підприємниці України звернулися до жінок-депутатів Верховної Ради України з ініціативою започаткувати відзначення 19 листопада – Днем жіночого підприємництва на державному рівні.

У програмі:

16:00 – ​Міжнародна експертна дискусія "Сучасні перспективи розвитку жіночого підприємництва" за участю представників європейських інституцій, жінок-депутатів Верховної Ради України, відомих жінок-підприємців.

16:40 – Прес-брифінг.

​17:00 – Офіційне відкриття WED 2017.

17:15 – Вступне слово організатора – Міжнародної Амбасади жінок-підприємців України.

17:25 – Нагородження переможців конкурсу "Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад" у номінаціях:

- найкраща жіноча ініціатива у категорії "Підприємництво"

- найкраща жіноча ініціатива у категорії "Врядування"

- найкраща жіноча ініціатива у категорії "Громадська діяльність"

- найкраща жіноча ініціатива у категорії "Наукова діяльність"

- найкраща жіноча ініціатива у категорії "Нова Україна".

Автори 5 найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту, спеціальні відзнаки отримають 2 і 3 місце в кожній номінації.

17:35 – Офіційне відеозвернення жінок-підприємців до міжнародної мережі.

17:45 – Урочисте прийняття до лав Амбасади нових амбасадорок.

18:05 – Музичний виступ, фуршет.

"Наша головна мета – збудувати мережу жінок-підприємців України, яка ефективно співпрацюватиме з Європою, Америкою, країнами Сходу і Азії, підтримати жінок в реалізації власних задумів та ідей, надихати їх до підприємницької діяльності, показувати приклад можливостей через досвід підприємництва членів Амбасади", - коментує ініціативу Почесний Президент Міжнародної Амбасади жінок-підприємців України Вероніка Марчук, найвідоміша українка в Польщі, адвокат, продюсер, член Польської Академії Фільму, Голова правління "Товариства Друзів України" у Варшаві, Амбасадорка Польської мережі жінок-підприємниць.

У заходах візьмуть участь близько 120 успішних жінок серед яких: Оксана Білозір, Тетяна Острікова, Ірина Суслова, Ірина Сисоєнко – народні депутати України, Валерія Лутковська – уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Оксана Караванська – українська модельєрка, Людмила Русаліна – президент групи компаній "Петрус", меценатка, бізнес-леді, громадська діячка, президент Фонду науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича, Наталія Нетовкіна – засновник українського бренду Ювелірний Дім ZARINA, Галина Симха – керівник ГО Асоціація "Український бурштиновий світ", Влада Литовченко – голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва, Анна Крисюк – власниця та засновник журналу БізнесWOMAN.

Серед гостей також представники міжнародних організацій, громадські діячі: Ян Пєкло – Надзвичайний і Повноважний посол Польщі в Україні, Іван Марчук – народний художник України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка та інші.

Акредитація обов'язкова! Термін акредитації: до 15 листопада 15:00.

Олена Казарінова, тел.: 067 502 56 41, e-mail: [email protected]

Аліна Безкровна, тел.: 066 292 15 35, 068 67 66 505, [email protected]

Важливо! Для перепустки до Верховної Ради України просимо надати прізвище, ім’я, по батькові журналіста й перелік техніки. Наявність паспорта обов’язкова.

Інформаційна довідка:

Міжнародна Амбасада жінок-підприємців в Україні створена в 2016 році у співпраці з Польською Мережею www.ambas.org, яка в свою чергу, створена за зразком проекту Єврокомісії – Європейська Мережа Амбасадорів Жінок Підприємців (European Network of Female Entrepreneurship Ambassadors) і провадить свою діяльність у Києві.

Це незалежна громадська організація, метою діяльності якої є формування сприятливого середовища і умов для розвитку підприємництва серед жінок, усвідомлення їх суспільної значущості, та практична підтримка їхніх проектів завдяки мережі українських, польських, американських Амбасадорок. Серед засновників громадської організації українські жінки-підприємці, які брали участь у Польському міжнародному проекті E-Bridge. Почесний Президент Громадської організації Вероніка Марчук.

Амбасадорка – це жінка-підприємниця, яка має власну справу, досягаючи успіху в бізнесі водночас, вона долучається до суспільної діяльності. Щороку, на основі рекомендацій від різних спільнот і неурядових установ, організація запрошує до співпраці жінок, які, поділяючи засади етичного кодексу Амбасади та думку основного гасла: "Досягла успіху – будь прикладом для інших", розпочинають співпрацю в сфері пропагування підприємництва.

Докладніше про діяльність Амбасади на сайті: www.ambasada.org.ua


Джерело: Інтерфакс-Україна 15 листопада 2017


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки у бізнесі,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.