Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У військовий ліцей братимуть жінок

До Київського військового ліцею ім. Івана Богуна цьогоріч на навчання вперше зможуть вступити жінки. Зміни в статуті закладу передбачені політикою гендерної рівності Міністерства оборони.

Жінкам потрібно скласти чотири іспити — з української та англійської мови, математики і фізичної підготовки на рівні з чоловіками.

— Із 2019 року розпочнеться набір дівчат до навчально-оздоровчого комплексу військового ліцею в Боярці. Підлітки віком 13–15 років можуть вступати після восьмого класу, — говорить 44-річний Петро Потєхін, начальник навчально-оздоровчого комплексу ліцею. — За 2 роки вони переходять на навчання до Київського ліцею. Там загальний набір — 300 осіб, у нас — 125. Визначеної кількості місць для дівчат немає — чим більший конкурс, тим кращі зможуть у нас навчатися.

Дівчата мешкатимуть у тому ж корпусі, де й хлопці, але в окремих казармах. Держава щорічно виділяє кошти на утримання кожного учня — 280 тис. грн. Харчування, форма, білизна, заробітні виплати викладачам закладу входять у цю суму.

Зараз в ліцеї навчаються 254 дитини. Із них 211 — пільгова категорія.

Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна — загальноосвітній навчально-виховний заклад. Із 1943 до 1992 років називався Суворовським військовим училищем.


Джерело: gazeta.ua 22 сiчня 2019


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".