Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У фракції «УДАРу» в парламенті буде як мінімум третина жінок, - В. Кличко

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко переконаний у тому, що фракція його політичної сили у новому парламенті як мінімум на третину складатиметься з жінок.

Про це політик сказав під час дискусійного столу з питань гендерної рівності, повідомили в прес-службі партії «УДАР».
 
«Ми прагнемо, аби представництво жінок у майбутній фракції було як у розвинених країнах – на менше третини. Сподіваюся, що ми впритул наблизимося до цього показника», – наголосив Кличко. – Сприятиме цьому добровільний квотний принцип участі жінок у політичній діяльності, який від початку зафіксований у програмі нашої партії. Вважаємо, що квоти – це реальний механізм надання жінкам більших можливостей для активної участі у громадсько-політичному житті країни».
 
За словами Кличка, українське жіноцтво заслуговує на значно більшу пошану, увагу та підтримку, ніж сьогодні отримує. Часто саме на жіночі плечі лягає тягар матеріального забезпечення сім’ї в умовах економічної кризи.

На думку політика, жінки у кризових умовах зуміли зберегти українське суспільство від ціннісної руйнації. При цьому жіноцтво і досі відчуває на собі прояви гендерної нерівності – через нижчу у порівнянні з чоловіками заробітну плату, вищий рівень безробіття, менш престижні посади, а також – як наслідок – більш поширене саме серед жінок явище трудової міграції.
 
«Для того, щоб змінити таку ситуацію, необхідно, щоб жінки мали не декларативні, а реальні можливості участі у громадському і політичному житті країни. Досвід розвинених країн свідчить: чим більше жінок у парламенті, в органах влади – тим більше уваги приділяється питанням соціального розвитку, медицини, освіти, здорового способу життя», – вважає лідер «УДАРу».
 
За словами Кличка, досвід показує, що жінки-політики більше налаштовані відстоювати інтереси своїх виборців та працювати на благо суспільства. Тому мета політичної партії «УДАР» – досягти достойного представництва жінок на керівних партійних посадах. Як приклад політик навів депутатську фракцію у Київраді, де 4 з 12 депутатів – жінки.

«У центральному апараті партії з семи керівників департаментів троє – жінки, у обласних організаціях статистика теж на користь «слабкої статі». Крім того, ми розпочали процес створення жіночої платформи, яка б допомогла жінкам-партійцям краще захищати свої інтереси», – наголосив Кличко.
 
Лідер «УДАРу» переконаний – представники демократичного табору сьогодні повинні зробити усе можливе, аби в країні нарешті запрацював принцип гендерної рівності. «Єдина сфера, де, на мою думку, не потрібні рівні можливості жінок та чоловіків – це бокс. Коли я дивлюся жіночий бокс і бачу, як жінки б’ються одна з одною, скажу чесно – у мене починає боліти серце», – додав Віталій Кличко.


Джерело: JeyNews 05 березня 2012


ТегиВіталій Кличко,   жінки і вибори,   жінки в політиці,   вибори,   списки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".