Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Польщі жінки вийшли на загальнонаціональний страйк проти заборони абортів

У Польщі у понеділок жінки вийшли на акції протесту проти ініціативи щодо повної заборони абортів. 3 жовтня вони не пішли на роботу чи навчання, а також відмовилися працювати по дому.

Учасниці страйку вийшли на вулиці Варшави й інших польських міст, вбрані у чорний одяг – на знак жалоби, як вони кажуть, за своїми репродуктивними правами.

У Польщі, населеній переважно римо-католиками, діють одні з найжорсткіших у Європі обмежень на штучне переривання вагітності. Наразі аборти тут дозволені лише у випадку загрози життю матері, пошкодження плоду або якщо жінка завагітніла у результаті зґвалтування чи інцесту.

Повну заборону абортів у країні пропонують активісти, які вже зібрали під відповідною ініціативою 450 тисяч підписів. Ідею, яка втілилася у законопроект, підтримує також церква і правляча партія.

Якщо ініціатива отримає законодавче схвалення, жінок, які вдаватимуться до штучного переривання вагітності, можуть посадити за ґрати. Кримінальну відповідальність нестимуть також лікарі, причетні до абортів.

У Польщі також пропонують заборонити штучне запліднення та практику замороження ембріонів.


Джерело: Радіо Свобода 04 жовтня 2016


ТегиПольща,   аборт,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.