Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Міноборони розповіли скільки жінок служать на Донбасі

У зоні бойових дій на Донбасі виконують бойові завдання дві тисячі жінок. Загалом учасниками антитерористичної операції (АТО) є понад шість тисяч жінок, повідомили у прес-центрі Міністерства оборони України.

"На сьогодні у Збройних силах України (ЗСУ) проходять службу близько 25 тисяч жінок, із них понад 3 тисяч - офіцери. 10 тисяч жінок служать на посадах, які визначають боєздатність ЗСУ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окрім цього, понад 31 тисяча жінок працює у ЗСУ на цивільних посадах.

У Міноборони також повідомили, що у Збройних силах за останні два роки було суттєво розширено перелік військово-облікових спеціальностей, які можуть обіймати військовослужбовці-жінки (а це близько 100 спеціальностей).

"У зв’язку з цим, орієнтовна кількість військових посад, на які дозволяється призначати жінок становить понад 90 тисяч (до 2016 року - лише 38 тисяч посад)", - зазначили в оборонному відомстві.

Також в Міноборони додали, що в 2018 році введено в дію План по реалізації дотримання гендерних питань у військовій сфері, згідно якого передбачено навчання жінок у всіх вищих військових навчальних закладах. До того ж, у міністерстві створений відділ з питань гендерної рівності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Збройних силах України служить понад 20 тисяч жінок, із яких у двох тисяч є офіцерське звання.


Джерело: РБК-Україна 06 березня 2018


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.