Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Міноборони працюють майже у півтора раза більше чоловіків, ніж жінок

У Міністерстві оборони України працюють 572 особи, з яких 343 чоловіки і 229 жінок. Про це повідомили у департаменті кадрової політики Міноборони у відповідь на запит журналіста УНН.

"Станом на 16 квітня 2019 року у Міністерстві оборони України працюють 572 співробітники. З зазначеної чисельності співробітників – 229 жінок та 343 чоловіки", - зазначено в повідомленні.

Згідно з даними, у міністерстві вакантними є 25 посад.

Раніше у Міноборони повідомляли, що понад 55 тисяч жінок, з яких понад 25 тисяч – військовослужбовці, служить або працює у ЗСУ, які мають загальну чисельність 255 тисяч осіб.

Як повідомляв УНН, у Державній прикордонній службі України працює понад 11 тисяч жінок.

 


Джерело: УНН 25 квiтня 2019


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".