Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Києві стартував другий Український жіночий конгрес

У столиці розпочався другий Український жіночий конгрес, участь у якому візьмуть президенти України та Литви Петро Порошенко та Даля Грібаускайте.

Мета заходу – об'єднати суспільство довкола ідеї рівних можливостей та прав жінок і чоловіків, стати постійним майданчиком для поширення гендерної політики в різних сферах.

До участі у заході запрошені понад 800 учасників, серед яких перші особи України та світу, відомі політики, успішні жінки та чоловіки, які підтримують ідею гендерної рівності.

У роботі конгресу візьмуть участь президенти України та Литви Петро Порошенко та Даля Грібаускайте.

Програмою форуму передбачені 9 дискусійних платформ, де обговорять роль та збільшення представництва жінок в українській і світовій політиці, про важливість гендерного квотування у виборчому законодавстві, присутність жінок у військовій та безпековій сферах. Також планується обговорити питання дискримінації жінок на ринку праці, виклики та інформаційні міфи у розумінні гендерної рівності.

Спеціальний захід окреслить проблему залучення чоловіків до виховання дітей, зокрема, до «чоловічого» декрету.


Джерело: УКРІНФОРМ 07 грудня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".