Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Трамп визнав права жінок і створив для них свято у США

Президент США Трамп оголосив 26 серпня Днем рівноправності жінок. Саме у цей день у 1920 році була прийнята 19-та поправка до Конституції США, яка закріплювала за жінками право голосувати.

Про це повідомляє Голос Америки.

В офіційній заяві Білого дому йдеться, що адміністрація президента Трампа продовжуватиме підтримувати просування жінок та будуватиме економіку, де жінки матимуть можливість бути успішними.

Тим часом, у ряді міст по всій країні пройшли демонстрації, присвячені захисту прав жінок. Так, у центрі Лос-Анджелесу сотні людей вийшли на вулиці, щоб нагадати про річницю прийняття 19-ї поправки. Деякі з них висловили побоювання, що за нинішньої адміністрації права жінок опинились під загрозою. Учасники акції також вшанували пам'ять загиблої під час сутичок у Шарлоттсвіллі Хезер Геєр.

 


Джерело: Вголос 28 серпня 2017


Тегигендерна рівність,   США,   права жінок,   дискримінація жінок,   Дональд Трамп

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок