Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Шульц обіцяє урівняти зарплати жінок і чоловіків у ФРН у разі перемоги на виборах

Кандидат на посаду канцлера від Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мартін Шульц (Martin Schulz) у разі своєї перемоги на виборах обіцяє насамперед посилювати роль Європейського Союзу, а також боротися за гендерну рівність в оплаті праці у ФРН.

"Я би безпосередньо взявся за дві речі: чітко виступити за зміцнення Європейського Союзу, а також скасувати велику несправедливість, коли жінки за однакову роботу отримують менше, ніж чоловіки", - заявив Шульц в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, яке було опубліковане у неділю, 26 березня. Він також додав, що має намір узаконити право жінок після переходу на неповну ставку повертатися до повної зайнятості.

Крім того, Шульц пообіцяв у разі перемоги обмежити зарплати топ-менеджерів, зробити безкоштовним професійне навчання людей, які працюють в сфері догляду за літніми людьми та особами з обмеженими можливостями, а також скасувати оплату за навчання дітей у дитячих садочках та інших навчально-виховних закладах. Він висловився проти зниження податків, оскільки це, на його думку, не полегшить долю людей, які отримують у ФРН найнижчий дохід, оскільки вони не сплачують податок з доходу. "Їм більше допоможе, якщо ми скасуємо плату за дитсадки. Тому краще ми спрямуємо ці кошти на освіту та інфраструктуру", - зазначив Шульц.

Земельні вибори - тест для Шульца

Інтерв'ю Шульца з'явилось у день голосування на місцевих виборах до ландтагу у німецькій федеральній землі Саар, яке відбувається 26 березня. Це є першими виборами з моменту висунення Шульца кандидатом від СДПН у канцлери, що призвело до зростання рейтингів партії по всій Німеччині. Місцеві вибори у Саарі стануть першим випробуванням для партії з її новим лідером та однією з репетицій виборів до Бундестагу, які відбудуться у вересні 2017 року. Шанси на формування у Саарі "червоної коаліції" за участі СДПН та Лівої партії є настільки ж високими, як і на формування "великої коаліції" за участі СДПН за Християнсько-демократичного союзу, яка править у землі на даний момент.


Джерело: dw.com 27 березня 2017


Тегигендерна рівність,   Німеччина,   оплата праці,   німеччина

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".